Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebelde

RBD
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Da li ste zaljubljeni????????????

Ići dole 
+2
Any
Alen
6 posters
AutorPoruka
Alen
Admin
Admin
Alen


Broj poruka : 183
Godina : 32
Datum upisa : 30.10.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 4:54 pm

Ja jesam u svoju dewojku.Do usijuuuuuuuu.A vi????
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde4ever.bestofforum.net
Any

Any


Broj poruka : 67
Datum upisa : 31.10.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 9:53 pm

NE NISAM
BLAGO TEBI!!!
Nazad na vrh Ići dole
andjela *rbd*

andjela *rbd*


Broj poruka : 88
Location : ~BG~
Datum upisa : 31.10.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 11:20 pm

nisam ni ja,ali mi je bas drago zbog tebe
Nazad na vrh Ići dole
dada_93
Admin
Admin
dada_93


Broj poruka : 179
Godina : 31
Datum upisa : 31.10.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 3:00 pm

joj jesam...bre...

u nekog Milosa iz moje skole....do 4 razreda smo isi zajedno...a sad je on u drugom odelenju....bila sam sa njim 2 nedelje pa sam je zapocela neku svadju,bezveze i raskinuli smo...uf,sad se bas kajem....valjda cemo se pomiriti...drzite mi palceve.....e da...ima smedju kosu..smedje oci..sportski gradjen....ima one rupice na obrazima kad se smeje.....ma presladak je....najlepsi je u mojoj skoli...nema devojke koja ne bila sa njim.....e mnoooogo ga volim....i to sam tek sad shvatila kad smo raskinuli...jbg..valjda cemo se pomiriti....
Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neutral Neutral Neutral Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neutral Neutral Sad Sad Sad Sad Sad


Poslednji izmenio dana Uto Nov 13, 2007 5:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alen
Admin
Admin
Alen


Broj poruka : 183
Godina : 32
Datum upisa : 30.10.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:18 pm

drzim ti palceve!!!POZZ Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde4ever.bestofforum.net
R*O*B*E*R*T*A

R*O*B*E*R*T*A


Broj poruka : 52
Godina : 34
Datum upisa : 31.10.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 9:14 pm

dada_93 ::
joj jesam...bre...

u nekog Milosa iz moje skole....do 4 razreda zmo isi zajedno...a sad je on u drugom odelenju....bila sam sa njim 2 nedelje pa sam je zapocela neku svadju,bezveze i raskinuli smo...uf,sad se bas kajem....valjde cemo se pomiriti...drzite mi palceve.....e da...ima smedju kosu..smece oci..sportski gradjen....ima one rupice na obrazima kad se smeje.....ma presladak je....najlepsi je u mojoj skoli...nema devojke koja ne bila sa njim.....e mnoooogo ga volim....i to sam tek sad shvatila kad smo raskinuli...jbg..valjda cemo se pomiriti....
Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neutral Neutral Neutral Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neutral Neutral Sad Sad Sad Sad Sad

Drzim ti pesnice , SRECNO kissic
Nazad na vrh Ići dole
Any

Any


Broj poruka : 67
Datum upisa : 31.10.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 10:33 pm

JESAM ALI NESRECNO
Nazad na vrh Ići dole
dada_93
Admin
Admin
dada_93


Broj poruka : 179
Godina : 31
Datum upisa : 31.10.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeUto Nov 13, 2007 5:28 pm

hvala ti alene...i tebi R*O*B*E*R*T*A
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo_Mi AnHeL
Admin
Admin
PoNcHo_Mi AnHeL


Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.11.2007

Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 1:08 pm

Ja nisam
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste zaljubljeni???????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste zaljubljeni????????????   Da li ste zaljubljeni???????????? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste zaljubljeni????????????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde :: Ostalo :: Da li ste zaljubljeni???-
Skoči na: